Crveni krst Vojvodine

Organizacije Crvenog krsta u Vojvodini

Crveni krst Ada

24430 Ada, Lenjinova 46

024/852 350

ada@redcross.org.rs


Crveni krst Alibunar

26310 Alibunar, Trg Slobode 5

013/641 253

alibunar@redcross.org.rs


Crveni krst Apatin

25260 Apatin, Stanka Opsenice 75A

025/779 490; 025/772 073

apatin@redcross.org.rs


Crveni krst Bač

21420 Bač, Grmečka 8a

021/771 244

bac@redcross.org.rs


Crveni krst Bačka Palanka

21400 Bačka Palanka, Žarka Zrenjanina 68

021/6042 151; 021/751 431

backapalanka@redcross.org.rs; office@ckbap.org.rs

http://www.ckbap.org.rs


Crveni krst Bačka Topola

24300 Bačka Topola, Petefi Brigade 7

024/715 594; 024/715 856; 024/715 621

backatopola@redcross.org.rs; ckbt@stcable.net


Crveni krst Bački Petrovac

21470 Bački Petovac, Kulpinska 13

021/782 565

backipetrovac@redcross.org.rs


Crveni krst Bečej

21220 Bečej, Maršala Tita 25

021/6912 577

becej@redcross.org.rs


Crveni krst Bela Crkva

26340 Bela Crkva, Miletićeva 2

013/853 289

belacrkva@redcross.org.rs


Crveni krst Beočin

21300 Beočin, Svetosavska 2

021/871 043

beocin@redcross.org.rs


Crveni krst Čoka

23320 Čoka, Petra Drapšina 30

0230/471 484

coka@redcross.org.rs


Crveni krst Inđija

22320 Inđija, Vojvode Stepe 34

022/561 445

indjija@redcross.org.rs; ckindjija@gmail.com


Crveni krst Irig

22406 Irig, Vojvode Putnika 39A

022/462 334

irig@redcross.org.rs


Crveni krst Kanjiža

24420 Kanjiža, Damjanićeva 4

024/873 644

kanjiza@redcross.org.rs; kanjiza@redcross.rs

www.redcross.rs


Crveni krst Kikinda

23300 Kikinda, Nemanjina 4

0230/422 569; 0230/427 711

kikinda@redcross.org.rs; crveni.krst.kikinda@gmail.com

www.ckkikinda.org.rs


Crveni krst Kovačica

26210 Kovačica, Čaplovičova 13

013/661 040

kovacica@redcross.org.rs


Crveni krst Kovin

26220 Kovin, Mihajla Pupina 19

013/742 225; 013/743 008

kovin@redcross.org.rs; ckkovin@mts.rs

www.ckkovin.org.rs


Crveni krst Kula

25230 Kula, Maršala Tita 248

025/722 125; 025/722 316

kula@redcross.org.rs


Crveni krst Mali Iđoš

24321 Mali Iđoš, Glavna 32

060/07-30-328

maliidjos@redcross.org.rs


Crveni krst Nova Crnja

23218 Nova Crnja, JNA 110

023/815 594

novacrnja@redcross.org.rs; crvenikrstnovacrnja@gmail.com


Crveni krst Novi Bečej

23272 Novi Bečej, Sonje Marinković 7

023/771 337

novibecej@redcross.org.rs


Crveni krst Novi Kneževac

23330 Novi Kneževac, Kralja Petra I Karađorđevića 66a

0230/83 355; 0230/82-678

noviknezevac@redcross.org.rs


Crveni krst Novi Sad, gradska organizacija

21000 Novi Sad, Pionirska 12

021/6622 755; 021/6624 097

novisad@redcross.org.rs; info@gockns.org.rs

www.gockns.org.rs


Crveni krst Odžaci

25250 Odžaci, Železnicka 30

025/5742 235; 025/5746 221

odzaci@redcross.org.rs; crvenikrstodzaci@mts.rs


Crveni krst Opovo

26204 Opovo, Bratstva jedinstva 7

013/682 143

opovo@redcross.org.rs


Crveni krst Pančevo

26101 Pančevo, Žarka Zrenjanina 15

013/341 644; 013/346 602

pancevo@redcross.org.rs; redcross@mts.rs


Crveni krst Pećinci

22410 Pećinci, Jove Neguševića 4

022/2436 503

pecinci@redcross.org.rs


Crveni krst Plandište

26360 Plandište, Vojvode Putnika 60

013/861 862; 013/861 210

plandiste@redcross.org.rs; ckplandiste@yahoo.com


Crveni krst Ruma

22400 Ruma, Veljka Dugoševica 125

022/478 356; 022/473 290

ruma@redcross.org.rs

www.crvenikrstruma.org.rs


Crveni krst Sečanj

23240 Sečanj, Vožda Karađorđa 69

023/3841 001

secanj@redcross.org.rs


Crveni krst Senta

24400 Senta, Glavni trg 3

024/811 475

senta@redcross.org.rs; crvenikrst@sksyu.net


Crveni krst Šid

22240 Šid, Cara Lazara 10

022/712 310

sid@redcross.org.rs

www.cksid.org.rs


Crveni krst Sombor

25000 Sombor, Apatinski put 19

025/431 430; 025/412 737

sombor@redcross.org.rs; ckso@mts.rs

www.cksombor.org.rs


Crveni krst Srbobran

21480 Srbobran, Svetog Save 15

021/730 501

srbobran@redcross.org.rs


Crveni krst Sremski Karlovci

21205 Sremski Karlovci, Pupinova 16

021/882 515

sremskikarlovci@redcross.org.rs


Crveni krst Sremska Mitrovica

22000 Sremska Mitrovica, Arsenija Čarnojevića 17

022/625 550; 022/610 063; 022/621 938

sremskamitrovica@redcross.org.rs


Crveni krst Stara Pazova

22300 Stara Pazova, Braće Babin BB

022/310 102; 022/310 103

starapazova@redcross.org.rs


Crveni krst Subotica

24000 Subotica, Trg Žrtava fašizma 3

024/621 100; 024/621 101; 024/621 105

subotica@redcross.org.rs; office@suredcross.org.rs;

www.suredcross.org.rs


Crveni krst Temerin

21235 Temerin, Novosadska 326

021/844 858

temerin@redcross.org.rs


Crveni krst Titel

21240 Titel, Glavna ulica 4

021/2962 033

titel@redcross.org.rs


Crveni krst Vrbas

21460 Vrbas, Maršala Tita 141

021/707 702; 021/707 704

vrbas@redcross.org.rs


Crveni krst Vršac

26300 Vršac, Zmaj Jovina 9

013/830 648

vrsac@redcross.org.rs


Crveni krst Žabalj

21230 Žabalj, Nikole Tesle 24

021/831 002

zabalj@redcross.org.rs


Crveni krst Žitište

23210 Žitište, Đure Jakšića 4a

023/821 858

zitiste@redcross.org.rs


Crveni krst Zrenjanin

23000 Zrenjanin, Zmaj Jovina 1a

023/562 006; 023/561 633

zrenjanin@redcross.org.rs; ckzrenjanin@zrlocal.net

www.ckzrenjanin.org.rs